Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 11 kwietnia 2017

Ma u mnie wciąż status prototypu. 6 700PLN

Ma go każda Łada od czasów Samary. Czyli wszystkie późniejsze. Wystarczy rzut oka na te samochody by przekonać się, że nigdy nie porzuciły etapu przygotowań do produkcji. Wskazuje na to ich wygląd oraz precyzja dopasowania wszystkich elementów. A teraz Ford.

Teraz to oczywiście dopiero u mnie, bo przecież ta wersja Tempo pochodzi sprzed trzydziestu lat i miała nawet następcę - tutaj. Trzeba zresztą przyznać, zajrzyjcie sami i uważnie się przyjrzyjcie, że następcy urody również nie brakowało. No, sami powiedzcie, czy ten samochód można uznać za skończony? Przypominam, że w Europie Ford wówczas oferował Sierrę. Niby podoba ale jednak mocniej dopracowana. Czy mi się tylko wydaje?

Tempo w ogłoszeniu - tutaj.

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. "(...)że następcy urody również nie brakowało." Czy autor uważa że toto ma urodę? Czasami jest w zdaniach Redaktora za dużo dwuznacznośći, podwójnych zaprzeczeń i pytań retorycznych. Niech się Redaktor na mnie nie gniewa, mówię to z całą sympatią do Pana. Ale prosimy o ciekawsze auta...bynajmniej:)

   Usuń
  2. ależ ten Tempo (i ten niebieski majtkowy też) wydają się bardzo ciekawe. no dobra, szukam czegoś bardziej intrygującego ;)

   Usuń
 2. I ja nie ogarniam po co komu taki gruz pokazywać...

  OdpowiedzUsuń