wtorek, 4 lipca 2017

Gdzie tam taki Peugeot... 24 900PLN

Rozmawiałem niedawno z jednym panem o cenach samochodów z grupy tzw. youngtimerów. Wprost mówiąc, poszło o Fiata Tipo. Pan zachwycony egzemplarzem i generalnie koneser modelu ale... No właśnie, w ogóle nie był skłonny do zapłacenia oczekiwanych pieniędzy za auto. Co wywołało we mnie potrzebę uzyskania odpowiedzi na pewne pytanie...
Pomyślałem sobie bowiem, no jak to. To ile ma kosztować youngtimer a przy tym samochód w tzw. pełnym zdrowiu, żeby pan był nim zainteresowany. Wspomniany wóz wyceniono na 10 tys złotych ale warto dodać, że Fiat ma ledwie 115 tys km przebiegu i naprawdę prezentuje się i jeździ świetnie. Jako kontrę usłyszałem, że o ile Fiat super to jednak w podobnych pieniądzach nabyć można Forda Fusion. Pomijam, że nie widzę związku, ale wam pozostawiam pod rozwagę pytanie w sam raz na wakacyjne spory. Moim zdaniem, wydanie kwoty w okolicach 10 tys to zwyczajne minimum.


Straszliwie drogi Peugeot w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Dobre i pewne auto musi "nieco" więcej kosztować to chyba normalne i bardzo oczywiste...Te 305 też jest spoko, ale 25k bym za niego nie dał.

    OdpowiedzUsuń