Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 23 sierpnia 2017

Alfy niczym nie dogonisz... 5 500PLN

Kolejny dowód na to, że prawdziwe emocje za kółkiem przeżyć można przede wszystkim w Alfa Romeo. Fakt, są inne i lepsze samochody. Mają więcej mocy, są ładniejsze itd. To wszystko nie ma jednak żadnego znaczenia. Bo to właśnie za kierownicą Alfy Romeo czujesz się jak nigdzie indziej i nigdy przedtem.
I na nic zdadzą się argumenty, że 33 ma niemodną linię czy tandetne wnętrze. To wszyscy wiedzą i nie ma to dla nikogo najmniejszego znaczenia. Niech sobie ma jakie chce. Ważne, żeby kierownica nie odpadała od kolumny bo to jest podstawą czucia przednich kół. A po drugie, żeby fotel był w miarę dobrze przykręcony do podłogi. Żeby przez niego wyczuć całą resztę zachowania auta.
Tak, biegi wchodzą fatalnie, kierownica jest plastikowa a fotele to na pewno nie jest ostatni krzyk samochodowej mody. Wierzcie mi jednak na słowo, to wszystko się w ogóle nie liczy. I jeśli tylko czujecie pragnienie żywiołu sterowanego plastikowym kółkiem - to jest właściwy adres.


Alfa w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz