Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 15 listopada 2017

400 koni zmienia nieco optykę. 243 000PLN

Podróżowanie z taką mocą pod maską przeważnie sprowadza się do tego, że człowiek czuje jakby najlepszą formą obrony był atak a zamiast okularów miał na nosie lornetkę. Ten bez okularów to zapewne właśnie... okulary.

Trzeba umieć jeździć mocnym samochodem. Ale e30 z mocą 400 koni nie jest po prostu mocne. To jest jakaś rakieta balistyczna, pomalowana na czerwono z przyczepionymi (nie wiadomo po co) kołami. Zazdroszczę i jednocześnie nie całkiem temu, kto ją będzie ujeżdżał. Wrażenia raczej nieziemskie. 

BMW w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Dziwi mnie jedynie jakim cudem ten samochód ma żółte blachy, skoro jest założona maglownica od innego bmw, nieoryginalne poliuretany, lakier nie z fabryki oraz kompresor, w który te auta nie były wyposażone. Tak czy siak auto super i chętnie spojrzałbym na niego na żywo, bo jest cudny!

    OdpowiedzUsuń