Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 20 grudnia 2017

Bałwanek. 3 990PLN

Nie za duży, nie za mały. Jak raz, w sam raz. Takie Volvo może się podobać, a że białe, krępe i na dodatek w stosownej porze, pomyślałem, że to taki akurat na teraz Bałwanek.
To sympatyczne auta, te Trzysetki. Nie takie rodzinne jak Dwuseta, nie takie okazałe jak Siedemseta, po prostu nieduży, ale wciąż przestronny i komfortowy Szwed z dość pewnym prowadzeniem i nie do końca mocnym silnikiem. 


Volvo na aukcji - tutaj.

3 komentarze:

 1. To właściwie taki trochę kundelek... buda to właściwie konstrukcja DAF-a, silnik Francja, a Szwedzi jedno i drugie kupili i klepali już pod swoja marką...Ale fajne autko przeważnie z dziwnym automatem na jakieś pasy transmisyjne czy coś w tym rodzaju...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ta pasy transmisyjne czy jak kto woli ECVT to też wymysł DAFa

   Usuń
 2. Heh, w Volvo dziwne, choć zostało właścicielem rozwiązania po zakupie DAFa (powstał nawet Williams Renault z tą skrzynią, fota u mnie na profilu, a bolid stoi w muzeum DAFa w Eindhoven), a jak Aldi ma taką to już Ok ;)

  OdpowiedzUsuń