Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 7 grudnia 2017

Od niej zaczął się przedni napęd. 16 000PLN

To chyba najbardziej udany samochód klasy kompakt i żaden Golf nie ma tutaj na co liczyć. Alfa miała zgrabną linią, lekko jechała i miał cug jak jasna cholera. Pomijając wszystkie te sprawy, była Alfą a w tamtych czasach to zobowiązywało.

Ba, wtedy nawet bycie Golfem zobowiązywało i jak tak dłużej się nad tym zastanowić, to Niemcy bardziej swoją markę uszanowali od Włochów. A mówię tak dlatego, że da radę dzisiaj kupić świetnie jadącego Golfa, natomiast ze świetnie jadącą Alfą klasy Golfa będzie już niejaki problem. Ok, jest Giulietta, ale czy jesteście na sto procent pewni, że woleli byście ją od Volkswagena? Ja też nie. 

Sud w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Przepiękne auto, ale... tylko przedlift. Aż spojrzałem w Autoscout24 i jest taka pod Neapolem za niecałe 3000 Euro. Ale nie wiem czy bym nie dołożył i kupił Lancię Fulvię Berlinę (jest na alledrogo). Ten wóz sprawia, że nie mogę oderwać od niego wzroku przez dłuższy czas.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. fakt, Lancia to już inna liga. estetycznie też. Alfa to jednak prosty wóz. co nie znaczy, że nie wzbudza sympatii...

      Usuń