Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 1 grudnia 2017

Od Was do Was. Skup się. 7 500PLN

Jakoś wśród tych waszych samochodów na sprzedaż zdają się królować auta niemieckiego pochodzenia. Nic to, nie mi oceniać, a piątkowy wpis jest z góry przeznaczony dla waszych wozów, które chcecie przekazać następnym.

Nie znam się specjalnie na Focusach poza tym, że pierwszy Ford tej serii zrobił na mnie piorunujące wrażenie (i każdemu kto twierdzi inaczej doradzam bezpośrednią konfrontację tego auta z poprzednikiem czyli Escortem). Nieziemska stylizacja dzisiaj wydaje się już opatrzona, ale to właśnie Focusowi Ford zawdzięcza całą nową erą swoich wozów. A tradycja rodem z Kolonii była tu taka, że do nowego i rewolucyjnego nadwozia upchano, tradycyjnie właśnie, stary silnik. Po latach, to się może okazać tzw. złotym strzałem. Bo dziś, bardziej niż kiedykolwiek, poszukuje się rozwiązań tanich i sprawdzonych. Zatem, do boju... 

Focus w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz