Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 29 stycznia 2018

Daily dla ciebie... 13 000PLN

Klasyk klasykiem ale przecież nie będzie nikt zabytku katował w codziennym korku. Od czego w końcu współczesna motoryzacja? A przecież miło, jak zawsze zapali, schłodzi klimą czy uraczy wspomaganiem, prawda? Dlatego nie zapominamy o zwykłych samochodach. W końcu te dzisiaj zabytkowe, też kiedyś od tego zaczynały.
Uzupełniamy ofertę o samochody do codziennej jazdy. W przewadze będą to normalne, codzienne toczydełka. W dobrym stanie, najczęściej ze Szwajcarii (więc raczej nieźle wyposażone) a do tego zadbane i w całkiem przystępnych cenach.
Tym razem Citroen C1 z 2009 roku. Nadwozie 5 drzwiowe a w nim klimatyzacja, ABS, elektryka i wspomaganie. Pod maską litrowy silniczek. Auto przejechało dotąd 126 tysięcy kilometrów i jest sprzedawane w stanie "do rejestracji".

C1 w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz