Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 2 lutego 2018

For Wszyscy... 8 900PLN

Tak to już jest, że nawet w codziennych sprawach wskazane jest urozmaicenie. Nie macie chyba zatem w tym tygodniu powodów do narzekania. W temacie codziennych aut zaczęliśmy od niemal nowego Citroena C1, przez wspaniałą czterolitrową Toyotę Land Cruiser a na deser... Smart.
Co prawda znawcy pospieszą z wyjaśnieniem, że de facto nie mamy przed sobą Smarta a raczej Mitsubishi i w dużej mierze będą mieli rację. Z tym, że Niemcom (uwaga, co za niespotykana sprawa) udało się do nudnego Mitsu przelać odrobinę finezji a nawet... fantazji. I to nie tylko w nazwie. Mały Smart w tamtym okresie określany był "ForTwo" a ten tutaj to "ForFour", adekwatnie do liczby proponowanych miejsc siedzących. Poza tym, bardzo wiele elementów nawiązujących do stylizacji i samej budowy Smarta, jak plastikowe panele błotników (już ktoś tam przeczuwał, że nowy partner Renault czai się za rogiem) i malowanie udające jakby klatkę bezpieczeństwa z małego modelu. Ogólnie, ForFour to pomysłowy i wystylizowany do ostatniej śrubki samochodzik. Smaczny.

Smart w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Bardzo przyjemny, miejski samochodzik. Jak bym miał teraz córce kupować jakieś auto po zdanym prawo jazdy to pewnie postawiłbym na coś takiego :)

    ___________
    https://www.interdiag.pl

    OdpowiedzUsuń