Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 27 marca 2018

Bordo na bordo. 19 999PLN

Kabriolety często opisuje się nie tyle po mocy silnika pod maską co konfiguracji koloru nadwozia, poszycia dachu i tapicerki wnętrza. W przypadku tego Chryslera zadanie jest o tyle ułatwione, że nawet poszycie dachu wpada lekko w bordowy ton, o reszcie nie wspominając.

Można powiedzieć, że ktoś nie wykazał się fantazją przy konfiguracji tego egzemplarza. Przecież można było postarać się o jakiś kontrast pomiędzy lakierem a dachem, a nawet konsekwentnie wtedy i tapicerką. Cóż, konsekwencja jest. Do bólu. Co nie znaczy, że to wszystko prezentuje się źle. Poza, znowu, poszyciem dachu, które wymaga wymiany, cała reszta, to wspaniały przykład tzw. stylu "malaise". I dobrze by było, gdyby taki pozostał. No dobra, przy okazji zmiany, pokusiłbym się o inny kolor dachu. Tylko jaki?

LeBaron w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz