Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 12 marca 2018

W bezpośrednim starciu... 13 000PLN

Niech nastanie chwila prawdy. Macie za zadanie zakup samochodu rodzinnego (w tradycyjnym mniemaniu a nie SUV, jak to się dzisiaj robi) i budżet, powiedzmy, 15 tys złotych. Wczoraj pokazałem jedną możliwość, dzisiaj kolejna. I teraz przekonamy się jakie są wasze wybory.
Citroen XM to samochód legenda. Co prawda wielu powie, że legendarne w nim jest przede wszystkim to ile elementów potrafi odmówić posłuszeństwa. I będą mieli trochę racji. Prawdą jest jednak też to, że wciąż prezentuje się zabójczo a komfort jazdy zapewnia naprawdę wysoki. W drugim narożniku: Mazda. Cóż, w swoim czasie również stanowiła nie lada niespodziankę. Może nie w kwestii rozwiązań technicznych bo tutaj mieliśmy do czynienia z typową japońską propozycją, ale na przykład ciekawie prezentowało się nadwozie ze zintegrowanym spojlerem na tylnej klapie i zwyczajnie przytulne wnętrze.
Oba wskazane auta pochodzą z podobnego okresu, mają zbliżone osiągi i niemal identyczne ceny. No właśnie, to którym wolelibyście jechać z rodziną. A jeszcze ważniejsze, sami? ;)


Mazda na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz