Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 24 kwietnia 2018

REDUKCJA CENY. Coś się człowiekowi od życia należy... 87 000PLN

Zawsze się trochę krępuję kiedy przychodzi do pokazywania "wyszukanych" za nierozsądną cenę. Ty razem jednak palnąłem się w czoło i myślę: a do cholery, czy się człowiekowi coś od życia nie należy?
Wiadomo, że należy. A coś takiego jak Corvette to już na pewno. Tylko po pierwsze, nie ma ich tyle żeby dla każdego starczyło. A po drugie, ich ceny raczej dość mocno idą w górę. Z tymi autami jest jednak trochę jak z Pagodą i W107. O ile każdy koneser marzy o Pagodzie to chętnych do jeżdżenia nią jakoś nie ma wielu. Fakt, ceny są zaporowe. Ale wcale nie one są tu powodem do niechęci. C3 Corvette po prostu marnie jeździ. Wygląda bosko, żeby nie było. Ale w jeździe rozczarowuje. Za to C4, a zwłaszcza kabrio, nie tylko wygląda bosko ale też świetnie jeździ.


Wiadomo, nikt mądry nie będzie tym śmigał do biura, chociaż powinno się parę razy podjechać, a niech koledzy zżółkną z zazdrości a koleżanki... ;). Za to przyjemność dla siebie - gwarantowana. I to na lata. Po prostu coś co tak jedzie, z tak gadającym silnikiem a na dodatek w takim nadwoziu i zestawieniu kolorów... cóż, to auto jest ponadczasowe. Vette w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz