Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 6 czerwca 2018

W poszukiwaniu klasycznego piękna... 12 900PLN

Kiedy patrzę na niektóre współczesne samochody to niestety z ulgą odwracam po krótkim czasie zmęczony wzrok. Przeładowane elementami stylizacje zatracają ogólną formę na rzecz ekspozycji detalu. Nie tak się to kiedyś robiło...

W poszukiwaniu klasycznej prostoty i elegancji zwykło się tradycyjnie udawać na Południe Europy, do Włoch. To stamtąd pochodziły w większości udane projekty. Takie ponadczasowe. Ale tym razem nie ma potrzeby jechać aż tak daleko. Wystarczy skok przez Odrę i... rzut oka na odradzające się Audi. Dwie sprawy: piękne nadwozie i na dodatek coupe. Czego chcieć więcej chociaż sądząc po cenie, nie ma tu wielkiej wiary w powodzenie takiego samochodu. A szkoda. Ciekawie się prezentuje, jest spójny na zewnątrz i w kabinie. I bardzo elegancki. Gdyby nie znaczek, można by mu spokojnie przypisać włoskie korzenie.


Audi w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz