Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 16 czerwca 2018

Z profilu, jak Taunus. 11 626PLN

Już tak kiedyś było, że jedna Mazda wywołała u mnie kolejne. No, takie życie. Trzeba z tym jakoś wytrzymać. Na dodatek, jest przyczynkiem do filozoficznego rozważania. Bo przecież kupując coupe, człowiek dostaje mniej a zarazem więcej.


Więcej, bo przecież styl to bardzo wiele. A właśnie dla stylu, a nie praktyczności, kupuje się auta z nadwoziami tego typu. Mniej, bo w końcu drzwi jest mniej więc, jak by nie patrzyć, wychodzi na to, że producent nas trochę oszukuje W końcu nie napracował się nad coupe aż tyle co przy sedanie... Hmm... nie do końca. Pragnę bowiem zwrócić uwagę, że często w takim dwudrzwiowym aucie bardzo wiele elementów jest odmiennych niż w czterodrzwiowym. Np. tylna szyba, szyby boczne, błotniki, być może nawet panel dachu. No i coś, co łatwo przeoczyć a warto się tym zainteresować, te charakterystyczne wyloty powietrza na tylnym słupku. Nie przypominają wam tych z Taunusa?


Mazda w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz