Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 31 lipca 2018

Chwila na przebudzenie. 21 900PLN

Jeszcze parę lat temu wszyscy, jak tutaj siedzimy, bylibyśmy u pana Andrzeja, który sprzedaje Saaba. A dzisiaj, łiiii limuzyna, łiii stary motor, łiii manual, łiii nienabita klima. Przebudźmy się, bo przed nami stoi elegancki wóz w świetnej kondycji z drobnymi poprawkami.

Nawet Szwedzi, nacja słynąca z tego, że chętnie rozdaje wszystko co niepotrzebne, zwłaszcza Polakom - pewnie w ramach pokuty za Potop - nawet oni nie oddaliby takiego Saaba za darmo. To uprzedzając pytania o zbyt wysoką cenę. Teraz sam Saab. Oczywiście, że to Croma ale tylko w takim sensie jak Jaguar X Type to Mondeo. Nawet szyby Saab ma grubsze więc analogie pseudo znawców nie są trafione. Niedawno zresztą ktoś toczył taką dyskusję na temat modelu 9-3 i jego podobieństw do Vectry. Owszem są, ale słowo wam daję, że Szwedzi zastosowali jakąś starą magię Trolli i te ich samochody są zupełnie inne od niemieckich czy włoskich braci. Nie każdemu przypadnie do gustu nadwozie białego samochodu. Takie najmniej sportowe, ale też i napęd nie jest jakiś przesadnie turbo. No właśnie, nie ma turbo. Hmm... ale ma niemożliwie niski przebieg. Co zresztą ciekawe, to jeden z tzw. przejściowych modeli, ze starą kierownicą bez poduszki, ale przejściowymi lampami o pochylonych kloszach. Na pewno wart grzechu. Zresztą, co ja się się będę produkował. Mam blisko to podjadę i sam obejrzę. Siema.


Saab w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz