Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 15 lipca 2018

Miałem do niego spojler... 11 500PLN

Może to kogoś śmieszyć, mnie w sumie dzisiaj trochę też, ale jest to historia zupełnie prawdziwa. Spojler do mojej ówczesnej Cariny II kombi nabyłem na portalu Ebay, zresztą w USA. Ale największa niespodzianka czekała mnie kiedy przyjechał...

Otóż, zaprzeczając wszelkim regułom zdrowego rozsądku i masowej produkcji, spojler wykonano z aluminium. Wiecie, Subaru - technika lotnicza. Ale na przykład Saab nigdy się do czegoś takiego nie posunął. Nieważne. Jest wiele cech, które można w tym wozie pokochać. Po pierwsze, że to pickup. Tak, zdejmuje się tę budę i masz stylowe auto. Coś, jak japońskie El Camino. Mam nadzieję, że wiecie o czym mówię. Po drugie, napęd na cztery koła, silnik bokser, masywność sylwetki a jednocześnie rozwiązania z kabiny, które można by przypisać tylko jeszcze jednej marce, zresztą mojej ulubionej. A jak by komuś tego wszystkiego było mało, Brat ma jeszcze szklane T-tops. Wspaniale.


Subaru w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Zjawiskowy zarówno z budką jak i bez. wow, nawet tańszy od niejednego 126p ;)

    OdpowiedzUsuń