Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 20 lipca 2018

Niemieckie Żiguli... 29 900PLN

Od kiedy to te beemki tak podrożały? Co tu się dzieje? Żeby e30 kosztowało od 30k złotych? No to się porobiło. Przyznam, że odpuściłem temu modelowi bo stał się już tak popularny wśród początkujących miłośników starszej motoryzacji, że nawet nie było sensu o nim wspominać...

No tak, jednak gapiostwo nie popłaca. I żeby była jasność, ten tytuł to taka trochę prowokacja. Przecież nie chodzi o tę samą mechaniczną prostotę i lekkość prowadzenia. Chociaż do pewnego stopnia, te dwa modele wykazują się pozytywnie w obu kwestiach. Chodzi właśnie o tę... hmm... pospolitość. Okazuje się jednak, że i ta stała się sprawą względną. No więc cóż, e30 awansuje oczko wyżej. Już nie jest kolejnym zwykłym niemieckim samochodem. To już klasyczne BMW. I dobrze... Wiek w końcu zobowiązuje.


BMW w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz