Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 9 lipca 2018

Przespany temat bezdachowców. 37 800PLN

Lato pełną gębą i to już od jakichś dwóch miesięcy a tymczasem tutaj kabrioletów jak na lekarstwo. I na dodatek wiem dlaczego a dobitnie uzmysłowił mi to jakiś instagramowy obrazek bezdachowca z podpisem: świetny na letnie wieczory.

 Każdy, kto chociaż raz miał okazję siedzieć w tego typu aucie o tej porze roku, dobrze wie, że nie sposób w nim wytrzymać. Słońca naparza z każdej strony, pod stopami niemal czuje się żar od wydechu (chociaż to tak naprawdę jest żar asfaltu) a gdy na dodatek staniemy w korku to już jesteśmy ugotowani. Być może stąd fenomen powodzenia takich aut na Wyspach Brytyjskich. Tam bowiem nie ma upałów a tak znowu strasznie nie leje. Więc w umiarkowanym klimacie z niezbyt dużą dawką promieni słonecznych, taki Spider byłby propozycją normalnie na co dzień. U nas, raczej na wspaniałe letnie wieczory.


Spider w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz