Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 13 lipca 2018

Stealth. 16 900PLN

W tych samochodach pod maską znaleźć można wszystko. Od fabrycznych silniczków 1.6 po monstery V8. Kiedy więc ktoś montuje tutaj sprawdzone V6 to jest jakby zupełnie racjonalne posunięcie, które zapewni właściwe osiągi i ekonomię eksploatacji.

MGB jest dobrym przykładem auta z dużą dozą tolerancji. Na pomysły właściciela oczywiście. Spora przestrzeń komory silnika wygląda jak zaproszenie do tańca dla wszelkiej maści pomysłowych mechaników i... oni z tego korzystają. Dlatego powstają projekty takie jak ten czerwony samochód. I co z tego, że nie do końca oryginalny (oryginał by był sporo droższy) skoro ma więcej życia w sobie a do tego amerykański silnik jest na pewno tańszy i prostszy w serwisowaniu od oryginalnego. Tylko założyć jakieś boczki i jazda... Fajny jest.


MGB w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz