Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 2 lipca 2018

Używany, jak nowy. 11 999PLN

Ileż to razy zdarzyło nam się czytać takie slogany, prawda? Prawda, ale tym razem, i w kilku jeszcze innych przypadkach, rzeczywiście jest tak, że mamy szansę na wielce okazyjny zakup. O ile dla kogoś zakup starej generacji Fiata do takich może się zapisać.

Ale po kolei. Albea to samochód stworzony z myślą o brazylijskich bezdrożach, trochę bardziej może na Ukrainę niż do obecnej Polski, ale to oznacza, że jest bardzo prosty i trwały. Jego przebieg to coś, co przypisać można tylko autu demo z salonu, ale i tak na piętnastoletni wóz te liczby stawiają go w kategorii "pod kocem trzymał". Wreszcie, że Fiat. No co, jak każdy inny pojazd np. Thalia. Nie ma wstydu, można spokojnie jeździć. Dla każdego normalnego użytkownika to coś na minimum dekadę. Za 10 tys złotych (około...) to naprawdę oferta nie do pogardzenia.


Albea w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz