Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 15 sierpnia 2018

Fanaberie Supergwiazd. 99 999PLN

Obejrzałem wreszcie ostatnio, z rocznym bodaj opóźnieniem, film o tenisowej rywalizacji Borga z McEnroe, obydwaj to oczywiście bohaterowie mojego dzieciństwa kiedy rowerem zasuwałem na ściankę warszawskiej Mery żeby nieudolnie poodbijać piłeczkę. W filmie jednak znalazło się miejsce na wątek motoryzacyjny.

Okazuje się, że Bjorn Borg - jako supergwiazda szwedzkiego i światowego tenisa - miał zagwarantowany na miejscu każdorazowych rozgrywek samochód od sponsora, którym był, chyba was to nie zdziwi, Saab. Ulubionym modelem Szweda był czterodrzwiowy 99 z welurową tapicerką. Odlot, co? Najlepszy z najlepszych oczekiwał na miejscu samochodu, którego dzisiejszym odpowiednikiem, z braku Saaba, niech będzie któreś ze średnich Volvo, nawet nie wiem jakie one teraz mają oznaczenia. A skoro o Volvo mowa, inna supergwiazda, tym razem muzyki - konkretnie David Bowie - wybrała model taki jak ten na zdjęciach, jako swój wymarzony wóz i toczyła się nim po Szwajcarii czy gdzie tam fantazja poniosła. Volvo. Rozumiecie to? Bo ja nie. Fajne jest to 262C z jednym zastrzeżeniem odnoszącym się do wszystkich coupe Volvo z wyjątkiem bodaj P1800. One  wszystkie mają deski identyczne jak w każdym innym ich modelu. Naprawdę, nie dało się czegoś pokombinować?


262C w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz