Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 10 sierpnia 2018

Od Was do Was. Bądź jak Piotrek. 12 500PLN

Nie pamiętacie o tym zbyt dobrze, a ja też niespecjalnie często przypominam, ale w piątki macie prawo do opublikowania swojego auta tutaj na Wyszukanych. To znaczy, ja się tym zajmuję, ale waszą rolą jest auto zgłosić. Miło, gdyby było trochę... wiecie... wyszukane ;).


I akurat Audi Piotrka takie trochę jest. Ten samochód jakoś ulotnił się ze zbiorowej pamięci. Nie jest obiektem nadzwyczajnego pożądania. A szkoda bo ma wiele cech, które pomagają mu uchodzić za wóz wyróżniający się z tłumu. Przede wszystkim nadwozie, coupe, wiadomo. Bezramkowe drzwi, nie ma dyskusji. Silnik 1.8... yyy.. no dobra, idziemy dalej. Kolor... o rety, mieliśmy odejść od bieli. Wnętrze... mniam. No i wisienka na torcie... co za skrzydło. Porsche by się nie powstydziło. Wóz ma fajne proporcje, nie jest wyciskaczem siódmych potów, i bardzo dobrze. Może się podobać. No i ta cena ;). Dogadujcie się bo wbrew wszystkiemu, coś już was łączy, skoro czytacie Wyszukane Samochody.


Audi w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz