Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 12 września 2018

Była Klara Power. 24 500PLN

Była sobie dziewczynka imieniem Klara, której kilka lat temu pomagało całkiem spore grono miłośników marki Saab. Klara cierpiała na dość rzadką i niedobrą chorobę, z którą jednak dzielnie walczyła a Saabiarze wiele robili żeby w tej walce wesprzeć małą i jej mamę.
.
Jak w wielu skomplikowanych, medycznych historiach, tak i tutaj brakuje happy endu. Klary już z nami nie ma. Pozostało kilka pieczołowicie odremontowanych Saabów. Ten 9000 szuka następnego właściciela. O pracy dla Klary napisała w swoim czasie Motocaina - tutaj. Niech was nie dziwi kwota żądana za Saaba. Prace przy fundacyjnych samochodach prowadzono praktycznie od podstaw, z użyciem najlepszych komponentów i przy dużym zaangażowaniu wszystkich zainteresowanych. Dobrze by było żeby Saab znalazł należny mu dom. Chciałbym móc zaprosić was do zasilenia konta fundacji, jak to robiłem - tutaj - ale niestety już jest na to za późno. Na zakup Saaba nie jest.


Saab w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz