piątek, 7 września 2018

Od Was do Was. Adam sprzedaje Mercedesa. 29 000PLN


To jest w ogóle dosyć skandaliczna sytuacja. Adam wpakował w błękitnego w124 kupę pracy (a o pieniądzach nie ma nawet sensu zaczynać dyskusji), ale wszedł też w turystykę i jest po udanym sezonie swojej miejscówki na Warmii, którą Wam już polecałem w maju.
No nieważne, bo wszak nie zajmujemy się tutaj wyłącznie podróżami (chociaż to się może zawsze zmienić) więc skupmy się, póki co, na samochodzie. A jest na czym. Mercedes 300E z 1991 ma przejechane nieco ponad 180 tys km. Przebieg i naprawy udokumentowane, jak to w samochodzie, który z Niemiec przyjechał normalnie a nie zgubił wszystko na granicy.

W aucie wykonano, jak wspomniałem, sporo prac tzw. renowacyjnych, głównie związanych z mechaniką. Ma nowy dyfer, akumulator, jest po pełnym serwisie olejowym oraz elektrycznym, z porządnie ustawioną geometrią (kto miał kiedyś Mercedesa tej serii to wie co to oznacza, a ten kto nie miał, lepiej może, że trafia na egzemplarz, w którym to już zrobiono). Ciekawostką adamowego Merca jest dokładana (i sprawna) klimatyzacja a takie dodatki jak Nivo, otwierany dach czy elektryka przednich szyb to coś, co sprawia, że takim autem bez kompleksów jedziesz w XXI wieku. Auto znam, widziałem na żywo (robi bardzo dobre wrażenie, lakier, tapicerka, mniam). Widziałem też jaki jest żwawy. No co wam będę mówić, mojego XMa objeżdża jak chce. Chociaż tutaj wskazywałbym raczej na umiejętności właściciela, który jednak mocno związany jest z motosportem.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu z Adamem, tel. 608 680 794 podając hasło: "Wyszukane Samochody".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz