Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 31 października 2018

Samochodowe optimum. 11 900PLN

Wielu próbowało lansować inne warianty nadwoziowe. Dobrym przykładem jest niemiecko-czeskie kombo samochodów typu limuzyno-hatchback w wykonaniu Skody i... właśnie BMW. Co nie zmienia faktu, że sedan był, jest i... najprawdopodobniej będzie.

Z drugiej strony, mało jest nadwozi równie, co sedan, niepraktycznych. Jeszcze tylko kabriolet, coupe i Maluch. Niby to wszystko dobrze pracuje, jest miejsce dla  jadących i wydzielona przestrzeń bagażowa, ale jednak do optymalnego porządku w sedanie zawsze jest daleko. Dlaczego więc piszę w tytule o optimum. Ano właśnie. Dlatego, że każdy w tym aucie ma swoje miejsce a na dodatek to wszystko zgrabnie się prezentuje. Na co dzień zatem, kiedy nie potrzebujemy ciężarówki do wożenia gabarytów czy dłużyc, możemy nie tylko się przemieszczać ale jeszcze zachować trochę godności osobistej popartej elegancją.


BMW w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz