Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 7 listopada 2018

Zdecydowanie dla miłośnika. 8 500PLN

I zanim ktoś mi powie, że to przecież dla mnie, od razu odpowiadam: nie dałem rady tego sensownie skalkulować. Dlatego uważam, że na projekt Visa Cabrio, bo do sprawnego, estetycznego auta to tutaj jeszcze sporo brakuje, powinien szarpnąć się fanatyk ze znajomością fachu. Po to, żeby sobie obniżyć koszty.

W Visie, jak to w Visie, najgorzej wygląda blacharka. I to wcale nie znaczy, że jest tragiczna. Po prostu tu i ówdzie wymaga opieki a najbardziej przy tylnym prawym kole. Do tego poszycie dachu, trochę mechaniki. Zrobienie tego samemu, to jedynie sensowne wyjście i wtedy ma się naprawdę Visę marzeń a na dodatek taką, że nikt inny zapewne z podobną się nie pojawi. Nie było ich w końcu wiele a nikt też takich aut do Polski nie sprowadza (chwała temu importerowi) gdyż zwyczajnie nie ma na nie zapotrzebowania.


Visa w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. wow, nie dość że cabrio pieciodrzwiowe to jeszcze w zasadzie sedan.

    OdpowiedzUsuń