Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 27 lutego 2019

Dubeltowa propozycja. 13 900 i 7 000PLN

Luty, niespodziewanie, stał tutaj pod znakiem marki Peugeot. Nie, nie mylić pojęć, że Lew warszawski czy coś tam. Były interesujące propozycje spod liter G, T oraz i. Prawdziwa gratka zdaje się jednak dopiero nadjeżdżać. Nie powiem, na jednego z nich sam się czaiłem ale stwierdzam, że będzie fair przekazać te informacje wam.
 
Oba te samochody to modele 205 przy czym każdy z nich nieco inny. W obu mamy automatyczne skrzynie niemieckiej marki ZF ale połączone z silnikami 1.6 w aucie 3-drzwiowym i 1.9 w pięcio. Co prawda, auta trzydrzwiowego nie widzicie na zdjęciach ale obiecuję, że do niego dojdziemy. Po prostu rzadszy jest model z mocnym benzynowym motorem. Ten Pug ma niewielki przebieg, pięknie dobrane pod kolor lakieru wnętrze (czy ktoś jeszcze pamięta, że nawet w takich maluchach można było mieć plastiki wnętrza w innym niż szary kolorze) i kultowe BBS-y, które akurat moim zdaniem średnio do niego pasują. Auto trzydrzwiowe za to jest o połowę tańsze, dopracowane w każdym szczególe i już zarejestrowane na żółtych. Odpadają więc potencjalne serwisy, ceregiele z rzeczoznawcą, słowem, kilkaset dobrych złotych do wydania. Z ceną wersji 1.9 na pewno dojedziemy do 15-16 tysięcy a 1.6 nadal będzie kosztował swoje 7. Co gorsza, i naprawdę ze wstydem to stwierdzam, ten beżowy jest tak wychuchany, że aż głupio by było nim jeździć a tamten, po prostu wsiadasz i drzesz. Żeby nie było wątpliwości, ten 1.6 naprawdę dobrze napędza takie małe coś jak 205.


No dobra, to skoro już sobie nawyobrażałem jazdę zwinnym 205, pora na linki do ogłoszeń. Ten ze zdjęć - tutaj, a tamten o wiele tańszy - tutaj.

2 komentarze:

  1. Ehh.. gdybym mógł sobie pozwolić na posiadanie dwóch aut.. to właśnie taką 205-kę bym sobie sprawił..
    Kiedyś ogladalem zielonego Roland Gaross.. coś pięknego :)

    OdpowiedzUsuń