Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 16 lutego 2019

Te i Ople. No co z nimi jest? 33 900PLN

Nie pocieszyłem się długo perspektywą 205 GTi. Zaraz odezwały się głosy tych, co już auto widzieli, znają i... szczerze odradzają. No cóż, może nie wyglądał na ideał ale miałem nadzieję, że chociaż jest cokolwiek wart. I wiecie co, był.

Nie, nie piszę o nim w czasie przeszłym żeby zasugerować, że ogłoszenie nieaktualne. Może nadal jest do wzięcia ale po zapoznaniu się z opiniami tzw. biegłych, stwierdzam, że tamten byłby niezłym dawcą części a to nie rozwiązuje kwestii wyszukania francuskiego GTi. I tu taka refleksja, że coś naprawdę jest nie do końca tak z tymi Peugeotami, że nawet jak już się pojawią to ewidentnie coś im dolega. A to blacha, a to jej brak, mechanika na bakier czy inne tam nie takie wersje jak by się akurat chciało. Innymi słowy, można odnieść wrażenie, że w powietrzu wisi niechęć do marki. Podobnie jak w przypadku Opli. Niby z autem wszystko w porządku, ale jakoś wszyscy wolą BMW. Pomijam, że u nas na liście marek tzw. do pominięcia, znajduje się wciąż połowa światowego dziedzictwa motoryzacji. Ale prostowaniem tych uprzedzeń to akurat się tutaj od lat zajmuję.


309 GTi w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz