Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 15 marca 2019

Zaniemówiliście. 70 000PLN

Nie, wcale nie na widok Forda. Zaniemówiliście na ofertę Toyoty za prawie 100 tysięcy. Niemal bez słowa, bez jakiejkolwiek reakcji. Można powiedzieć, że się pojawiła ale jakby jej nie było - tutaj. Tak myślę, może to facebookowe awarie a może fakt, że sprawy poszły za daleko.

Dobrze się zresztą składa, że Toyota pojawiła się akurat teraz, wszak już jutro wiosenna aukcja Ardor a tamtejsze ceny raczej nie uchodzą za okazyjne. I właśnie w kwestii cen przytaczam przykład tej wspaniałej Granady. To bowiem kolejny przykład na to, jak bardzo względnym jest ona parametrem. Względnym bo czy ktoś naprawdę odpowiedzialnie powie, że 70 tys to kwota nieadekwatna za ponad 40 letnie eleganckie coupe od Forda? To jedno, a drugie  to fakt, że ten samochód jest w stanie oryginalnym. Nie był na siłę lepiony w kolejnych latach. On przez te wszystkie lata był starannie zaopiekowany. Polecam.


Granada w ogłoszeniu - tutaj.

4 komentarze:

 1. Żal byłoby jeździć.. każdy kilometr to utrata wartości.. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego właściciel praktycznie nim nie jeździ. Ale to nie szkodzi, przyjemnie się na to po prostu patrzy. Chociaż odwieczne pytanie pozostaje czyli po co trzymać i nie korzystać?

   Usuń
 2. ostatnio wysyp rodzynek,dobre czasy idą.

  OdpowiedzUsuń