Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

Oferta "Wyszukania Samochodu"

Strona "Wyszukane Samochody" powstaje w oparciu o ćwierć wieku doświadczeń na rynku samochodowym. Przez ten czas gromadziliśmy wiedzę o tym co nowe, a także o tym jak to nowe się starzeje. Dzisiaj wiemy, którym modelem samochodu warto się zainteresować, a którym na pewno nie. Wiadomo, z wiekiem każde auto pada ofiarą swoich kolejnych właścicieli. Ale i to jesteśmy w stanie ocenić. Nie działamy w niczyim imieniu, nie jesteśmy związani z żadnym sprzedającym a naszym partnerem w wyszukiwaniach na zlecenie jest Dekra. Zgłoś się do nas, wspólnie znajdziemy twoje własne "wyszukane".

Sprawdzenie treści ogłoszenia

Znajdujesz kilka ogłoszeń, które odpowiadają twoim wymaganiom. Nie masz jednak czasu ani głowy do tego żeby dzwonić i pytać o szczegóły - jednym słowem sprawdzić aktualność i wiarygodność zarówno treści jak i sprzedającego. Możesz wierzyć lub nie, ale już na tym etapie wielu sprzedawców wycofuje ofertę lub w inny widoczny sposób pokazuje, że nie warto się nią dalej zajmować. Po sprawdzeniu, niezwłocznie powiadamiamy o rezultatach. Dalej radzisz sobie sam.

Zamów - tutaj.


Sprawdzenie samochodu

Jeśli sprawdzenie wypadło pozytywnie, możemy nadal drążyć temat wyszukanych przez ciebie samochodów. Dojechanie do sprzedającego, nawet w obrębie tego samego województwa, to wiele godzin spędzonych w samochodzie i pieniądze wydane na benzynę i chociażby jedzenie. Żeby oszczędzić sobie tych wydatków, sprawdzamy te auta dla ciebie. Na miejsce jedzie Ekspert Dekry i dokonuje szczegółowych oględzin samochodu, opisuje go oraz wykonuje serię zdjęć, które ułatwią ci wyrobienie sobie o nim zdania. Dodatkowo, w porozumieniu z nami, Ekspert sprawdzi kilka punktów ponad tzw. standard. Po otrzymaniu raportu, konsultujesz go z nami. Oceniamy auto z własnego doświadczenia. Sugerujemy ile można za nie zapłacić. Słowem, wspieramy cię w transakcji.

Zamów - tutaj.

Wyszukanie na zlecenie

Często wyszukanie samochodu po prostu przerasta człowieka. I my to rozumiemy. Nie wszyscy muszą to lubić albo się na tym znać. Inne wymagania stawiamy samochodom do codziennej jazdy a inne weekendowym klasykom. W tej propozycji to ty określasz swoje kryteria a my na ich podstawie szukamy trzech samochodów, które naszym zdaniem najlepiej je spełniają. Przekazujemy ci tę listę, ty zgłaszasz swoje uwagi i wspólnie decydujemy co dalej. A dalej możemy zbadać dokładniej jeden lub wszystkie trzy samochody. Dzwonimy do sprzedającego, zbieramy dla ciebie dane. Sugerujemy ile można za takie auto zapłacić.

Zamów przez formularz kontaktowy. Do kosztów sprawdzenia samochodu, jak wyżej, dolicz 250 złotych netto. Możemy nawet udać się z tobą po samochód, wtedy dodasz wcześniej ustalone koszty wyjazdu.

Ty sprzedajesz samochód

Często, żeby kupić coś nowego, trzeba najpierw pomyśleć o sprzedaży aktualnego samochodu. Możesz zwrócić się do nas z prośbą o przygotowanie takiego ogłoszenia. Postępujemy podobnie jak przy ocenie auta do zakupu, ale fotoraport wykonujemy u ciebie. Teraz będziesz mógł go udostępnić każdemu kto zadzwoni. W ramach tej usługi sugerujemy ci wartość samochodu. Taką wycenę czynimy na podstawie fotoraportu, orientacji rynku i dostarczonych przez ciebie informacji. Na koniec możemy również przygotować dla ciebie wskazówki dotyczące treści ogłoszenia i poradzić jak najlepiej wykonać zdjęcia. Niedługo będziemy mogli zaoferować ogłoszenie samochodu na naszej dedykowanej stronie.

Zamów - tutaj i dolicz 100 złotych netto

Nie wierz nam na słowo, przeczytaj co o współpracy z nami mówią ci, którzy już znaleźli swojego "wyszukanego" - tutaj.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w lewym dolnym rogu strony.

Wyszukane Samochody i...