Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 18 listopada 2014

TANIOŚĆ. Prawie jak DTM. 990 PLN

Prawie taki właśnie kolor miały samochody tej marki i modelu, kiedy w początku lat 90. dominowały niemiecki DTM. Wyśmiewana przez Niemców Alfa Romeo, po raz kolejny rzucała wyzwanie niemieckim stajniom wyścigowym. I to takie wyzwanie, którego nie były w stanie unieść.

To były kolejne złote lata Alfy, ale tylko na torach DTM. Niestety, sukcesy tych samochodów nie przekładały się na wzrost sprzedaży włoskiej marki, po raz kolejny spychając ją na skraj finansowej przepaści. Na szczęście dla Alfy Romeo, takie balansowanie to nic nowego. Można rzec, że wszyscy tam przyzwyczaili się do wiecznie ciężkich czasów i wiecznych zmian. W końcu Włochy to jedyny kraj w Europie gdzie rząd zmienia się tak często, że nikt już nie pamięta kto tak naprawdę jest tam premierem.
Nie patrzę jednak na to gdy rozważam kandydaturę "sto pięćdziesiątki piątki" do kolejnego wpisu w dziale "Taniość". Może to dla Alfy trochę obraźliwe, że pokazuje się w takim kontekście, ale cóż, każdy kontekst lepszy od szrotu.
Link do ogłoszenia - tutaj.

1 komentarz:

  1. Kończy się rok, i często OC , to ceny spadają ... po nowym roku będzie drożej ...

    OdpowiedzUsuń