Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 31 grudnia 2014

Nie całkiem zwykła "pefałka". 38 500PLNPewnie sobie myślicie, że to tak łatwo wyszukiwać te wciąż nowe samochody. Otóż nie jest tak, a aukcja użytkownika Classic-car jest tego doskonałym przykładem. Informacja lakoniczna do bólu, dokumentacja zdjęciowa obiektu - szczątkowa. Skąd zatem wiem, że warto się tym autem zainteresować?Otóż wiem, bo znam sprzedającego. Sam na co dzień jeździ takim modelem, zna te "pefałki" jak własną kieszeń i lubi je. A to już bardzo wiele. Dodatkowo, ten PV to specjalna wersja 'Sport". Co prawda nie znaczy to, że spodziewać się macie kubełkowych foteli, większego turbo i niskich sprężyn, ale jak widać ze zdjęć, mamy do czynienia z wersją dwugaźnikową z gaźnikami SU. Moc silnika sięgała 95 koni, co w takiej babci może zrobić naprawdę niezłe wrażenie.

Skoro więc już to wszystko wiecie, można powrócić do lektury aukcji użytkownika Classic-car, albo po prostu sprawdźcie dane u nas i dzwońcie. Na pewno warto.

Volvo na aukcji - tutaj.

2 komentarze: