Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 30 grudnia 2014

TANIOŚĆ - Chyba musisz ruszać. 990PLN

Tak, przyznaję, że z "taniościami" różnie się udaje. Raz się trafią ciekawe auta, innym takie sobie. Patrzę uczciwie na stan, żeby się nie okazało, że tanio macie podróżować śmietnikiem. Zależy mi, żeby unikać takich aut. Tym razem, chyba udało się wyszukać coś, co nie tylko ma styl ale również trzyma się kupy.

Ten Peugeot to nie jest bardzo lubiany model. 309 nie ma może najbardziej efektownej linii. Jest przy tym autem sporym, więc napęd taki, jak w tym przypadku, to już trochę mało do sprawnego poruszania się tym autem. Cóż, skoro samochód jest kompletny, ma oryginalne paski naklejone po obu stronach nadwozia, jest wyposażony w otwierany dach a nawet wycieraczkę tylnej szyby. Szkoda, że nie pokazano wnętrza (zamiast niego, jest tylko ujęcie tablicy zegarów z przebiegiem), a może być, że fotele nie wytrzymały próby czasu. Może tak jednak nie jest. Jeśli i tutaj jest dobrze, a sprzedający deklaruje, że 309 nie cierpi od ataków korozji (dziwne ;)), to wydaje się ten egzemplarz "Taniości" jednym z lepszych na jakie w tym roku trafiłem.
Taniość to bowiem nie tylko samochód niedrogi w zakupie, chociaż narzuciłem sobie górną granicę ceny na 1200 złotych. To ma być również auto niedrogie w utrzymaniu. Logicznie bowiem biorąc, takich aut nie kupują ekscentryczni milionerzy, których stać na dowolnie drogie serwisowanie i niekończące się odbudowy. Dajcie znak, kto pierwszy do tego 309 dotrze. Polecam.
Peugeot w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Ruszam raźno wraz ... jest dobrze

    OdpowiedzUsuń
  2. ale muszę już "hold my horses" its gone - poszedł idę więc spać pod pierzyne dalej.,, szkoda szkoda szkoda ...

    OdpowiedzUsuń