Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 2 grudnia 2014

TANIOŚĆ. Neonowość. 1 199PLN

Słowo, że zupełnie przypadkiem tak wyszło. Szukałem czegoś tanio, ale patrzenie na te wszystkie smętne i wyprute z życia fordy i fiaty mnie znudziło. Podobnie jak samochody na części umieszczane w rubrykach dla normalnych samochodów i same części. Na koniec poszło o zwykłą radość z patrzenia na furę. Większość wozów w tym zakresie cen po prostu nie oferuje już nic.

Już miałem w ogóle podnosić granicę cenową "Taniości" - czyżby fury zdrożały wraz z pierwszymi mrozami? W końcu jednak udało się wyszukać tego Neona. Żeby była jasność, wcale nie uważam, że to mistrzowski egzemplarz. Nawet jestem niemal pewien, że roboty przy blacharce może być tam tyle co we Fiacie. Jest jednak coś, co go na tle innych propozycji wyróżnia. Ten Chrysler wyraźnie od reszty odstaje. Jest całkiem sporym sedanem, ma drzwi bez ramek, aluminiowe felgi i stylistykę, która spokojnie wciąż odnajduje się na zatłoczonej miejskiej ulicy. Nie ma wstydu. Ten wóz spokojnie pomoże ci podtrzymać reputację. Nikomu nie wygada, że straciłeś pracę lub masz zwyczajnie mało kasy.
Innowacyjny i radosny z zewnątrz, całkiem udany wewnątrz. Ten Chrysler, sprzedawany w USA głównie jako Dodge, proponuje w kabinie całkiem wygodne fotele, miękkie tapicerki drzwi a nawet ABS i poduszki powietrzne. Nie zapominajmy też o ważnym atucie tego budżetowego auta. Pod maską ponad 130 koni.
Neon w ogłoszeniu - tutaj.

11 komentarzy:

 1. http://olx.pl/oferta/citron-zx-1994-CID5-ID82QR7.html

  a może taka taniość,kusi mnie - co myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzeba rzucić się na glebę i od spodu spojrzeć. poza tym, przemiły wóz.

   Usuń
 2. Ojciec Baldwin lepiej "wyszukał" Cytrynka tania i o dziwo bardzo ładnie się prezentuje...Cenka jest spoko !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. taniościowych aut jest teraz masa, kończy się rok i ludziom kończy się OC - tak jak w przypadku tego citroena ... ale ale znalazłem jeszcze takiego opela , jest masa taniosci ... ale ja mam już tyle samochodzów ze nie wydole ;)

  http://olx.pl/oferta/opel-kadet-1-4-CID5-ID7m5wj.html#41bb2d1312

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojcze, to może jakaś wyprzedaż? wtedy dopiero się okaże czy te taniości naprawdę nadal tanie. bo coś mi się wydaje, że jednak parę złotych Ojciec w nie wpakował ;)

   Usuń
 4. Albo ten Peugeot
  http://olx.pl/oferta/peugeot-309-stan-bdb-CID5-ID81doz.html#de95596094

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kadett tak, ale ten 309 to jednak nie jest "work of art" ;)

   Usuń
 5. i co, to już wszystko na co was stać? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. http://otomoto.pl/lotus-inny-omega-C34164677.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no proszę, jednak można. brawo... chyba wrzucę na główną... mogę?

   Usuń