Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 27 stycznia 2015

Pies Pawłowa. 49 000PLN

No i masz babo placek. Przecież co tydzień we wtorek daję coś taniego. A to? Co to ma być? To, moi drodzy jest lekarstwo na chorobę motoryzacyjną. Bo przecież wszyscy w głębi ducha chcemy śmigać takimi autami jak ten SEC a nie toczyć się budżetowo byle czym. Prawda?

Cóż, może wcale tak nie jest. Ja na przykład uwielbiam budżetowe auta. Sprawiają, że człowiekowi ubywa stresu. Jedziesz z taką pewnością siebie i swego, że nawet byle wariat w swoim korpowozie nie jest w stanie popsuć ci dobrego humoru. No, może trąbiące Octavie i wciskające się w ostatniej chwili Rapidy to coś, co jesteś w stanie kątem oka zauważyć. Ale i wtedy, ledwie wzruszasz ramionami.
Jest natomiast dobra strona otrzaskania w nasze wtorkowej taniosze. Jakaż to? A taka, że jak już się kompletnie wyluzujesz za kierownicą swojego 1200GL (cokolwiek by to nie było, chodzi o maksymalną cenę) to ten luz pozostaje w tobie potem na jazdy takim cudem. I dopiero wtedy miażdżysz system. Oh, yeah ;)
SEC na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz