Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 24 stycznia 2015

Przyjechał do Polski "Batorym". 29 500PLN

Jestem niemal pewien, że nie ma takiej Skody Octavii, która może pochwalić się podobnym życiorysem co ten Oldsmobile. A że teraz właśnie Oldsmobilem, ale nie tym, sam jeżdżę to byłem skłonny bardziej się tym ogłoszeniem zainteresować. Jak sądzę, przeczucie mnie nie myliło ;)

Otóż w ogłoszeniu stoi tak: "Autentyczny amerykański klasyk z 1965 roku. Rzadkość – wyprodukowano tylko ok. 5000 sztuk. JEDEN WŁAŚCICIEL !!! Samochód został kupiony w USA i sprowadzony „Batorym” do Polski w 1965 roku! Od tego czasu do dzisiaj w jednych rękach.Ze względu na ówczesny stan serwisu w Polsce, samochód na specjalne zamówienie bez skomplikowanych i awaryjnych mechanizmów, tzn. bez klimatyzacji, z manualną skrzynią biegów, bez wspomagania kierownicy itp. W efekcie - dotrwał do dziś bez awarii."
Cóż, wszystko w treści tego tekstu wydaje się zachęcające, a sam samochód jest po prostu miód malina.
Oldsmobile w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne auto i zapewne z ciekawą historią...Kultowy Batory już dawno został "pocięty" a ten Oldsmobil dalej wśród żywych !!! brawo !!!

    OdpowiedzUsuń