Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 1 stycznia 2015

Ukłony dla Ojca Baldwina... 4 000PLN


Strona facebookowa tego bloga żyje swoim życiem, jakby trochę oddzielnym od samego bloga. fakt, że na stronie pojawiają się nieco inne wpisy, więcej galerii zdjęć i takie tam. Co nie znaczy, że w jakikolwiek sposób sam blog jest przeze mnie lekceważony. Wręcz przeciwnie, to przecież tutaj wszystko się zaczęło.


Dlatego wydaje mi się, że w taki dzień jak dziś, pierwszy dzień kolejnego roku, dobrze by było odnieść się do zainteresować najbardziej udzielającego się tutaj czytelnika. Ten człowiek działa aktywnie w swoim gliwickim środowisku samochodowym, dostarcza wnikliwych komentarzy i przede wszystkim okazuje wszem i wobec swoje uczucie względem pewnego modelu samochodu.
Ojciec Baldwin, bo o nim mowa, to fan Skody i jak rozumiem, przede wszystkim modelu Favorit. To właśnie jemu chciałbym zatem poświęcić ten wpis. Zwłaszcza, że udało się wyszukać nietuzinkowy egzemplarz rzeczonego modelu.
Favorit Silver Line to chyba jedna z lepiej wyposażonych wersji czeskiego samochodu. Przede wszystkim, fajnie się prezentuje w tym ponadczasowym srebrnym metaliku i uzupełniających czarnych dodatkach i galanterii. Auto ma też fotele z ładną tapicerką, szyberdach i konsolę środkową w kabinie a na zewnątrz np. spryskiwacze reflektorów. Jednym słowem, to jest bardzo bogata Skoda. I jeśli nie samej Skody to życzyłbym w tym miejscu czytelnikowi Ojciec Baldwin oraz wszystkim wam, udanego wejścia w nowy rok. Niekoniecznie z przytupem ;)

Skoda w ogłoszeniu - tutaj.

9 komentarzy:

 1. Serdecznie dziękuję ;) ten rzeczony egzemplarz znam, mój jest w bardzo podobnym stanie ... no właśnie ja już favo mam, ale dla wszystkich czytelników bloga z pewnością może on być atrakcyjny, sprzedajacy mocno schodzi z ceny początkowo chciał dużo więcej ... i wtedy to była kwota nie zbyt zachęcająca ale teraz już jest całkiem całkiem , za jednak rzadką wersję. Wszystkiego dobrego w nowym roku życzę, fajnych aut na blogu i na fb. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. aha jestem z Legnicy i fakt udzielam się , to drobne przejęzyczenie Legnickim - Gliwickim ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Choć fanem Skodzianek raczej nie jestem to muszę przyznać, że to naprawdę b.ładna sztuka no i to wyposażenie HIGH END robi robotę :) Ale mimo wszystko jestem i dalej będę fanem starej francuskiej motoryzacji... Viva la France :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojcze, cóż za gafa, oczywiście, że Legnica. Przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Link nie działa, więc Skoda pewnie już sprzedana...

  OdpowiedzUsuń
 6. Może "Ojciec" z rańca pojechał i się z typem dogadał :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To nie ja ;) ja już mam favoritkę 105 tkę i 2 felicie ;) nar azie skód mi starczy ;)

  OdpowiedzUsuń