Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 30 października 2015

Bellissima z tylnym napędem. 14 300PLN

Niedawno publikowana "Przejażdżka" - tutaj - uzmysłowiła mi, że o ile większość samochodów całkiem poprawnie jeździ to są marki, które sprawiają, że prowadzenie i jazda samochodem przenosi nas w zupełnie inny, nieznany dotąd wymiar.

Taką niezwykłą marką na pewno jest Alfa Romeo. Szaleńcy spod znaku AR przygotowywali od zawsze ciekawe motoryzacyjne receptury. Jedne mniej, inne bardziej szalone, każda niewątpliwie intrygująca. Jak w przypadku tej - modelu 75. Nie da się obok niej przejść obojętnie. Estetyka przykuwa wzrok, zwróćcie uwagę na naprawdę ładny stan egzemplarza. Do tego kuriozalny napęd w układzie transaxle. Co prawda "przejażdżkowa" 164 gasi wszelkie próby wydobycia mocy, na jakie może próbować zdobyć się silnik 1.8, ale tylny napęd i intrygująca forma tej Alfy sprawia, że na pewno da się w niej poczuć, hmmm... nietypowo. Poza tym wszystkim, fajny zbieg okoliczności. Dopiero co pokazuję "164" a już wjeżdża "75". W zbliżonej cenie ;).

Alfa w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz: