Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 21 listopada 2015

Bandyta. 43 000PLN

Amerykanie, zapewne też już to zauważyliście, generalnie stronią od nijakich samochodów. To znaczy, oczywiście, mnóstwo takich produkują, bezimiennych kopii japońskiej konkurencji. W głębi serca jednak, tamtejsi producenci tylko czekają na okazję, żeby przygotować dla klientów coś niezwykłego.
Właśnie niezwykłego, taki z pewnością jest Typhoon, brat bliźniak jeszcze chyba bardziej szalonego pickupa Syclone. Niezwykłego z wyglądu ale przede wszystkim z powodu zastosowanych rozwiązań mechanicznych. To chyba pierwszy taki SUV z osiągami godnymi GTI. Bo jeśli czteronapędowy samochód lata pod 200 na godzinę a setkę łyka nieco powyżej 5 sekund, to chyba można powiedzieć, że jest w tym coś dziwnego.
Stosownie do swoich możliwości, Typhoon stoi na kołach od modelu Corvette - bardzo popularna zmiana wprowadzana w tym aucie i taka, jak by to powiedzieć, naturalna. Nie ma co gadać, ma prezencję i osiągi, które ten wygląd obiecuje. Nie jest to zatem groźna wydmuszka z mini motorkiem pod maską. Bandyta.
Typhoon na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz