Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 22 listopada 2015

Flagowe limuzyny tańszych marek. 11 500PLN

Rover serii 800, Citroen XM, Peugeot 605, Renault Vel Satis, VW Phaeton... znacie te modele prawda? Tak, wszyscy je znamy. To wspaniałe samochody, właściwie luksusowe limuzyny. Ich jedyną wadą było właściwie to, że nie miały na sobie magii luksusowej marki. A Opel?

Opel również jest marką raczej kojarzącą się z samochodami dla plebsu. Nie obrażając plebsu bo przeciwstawiamy tym para-limuzynom świat pełnego wypasu do kupienia u Rolls'a czy Bentley'a. Ba, nawet Mercedes wciąż podpiera się (chociaż trochę nieudolnie) marką Maybach żeby wciskać ludziom S-klasę za grubą kasę. I teraz pytanie. Skoro w dzisiejszym świecie Bentley to tak naprawdę zwyczajne Audi, Maybach to tylko Mercedes a Rolls to nic innego jak przezbrojone BMW, czy stare i wierne modele od popularnych marek nie wydają nam się zwyczajnie bardziej szczere? Nic nie udają, nie kłamią i nie mamią. Są jakie są i czekają na naszą akceptację. Moim zdaniem, taki Senator to dziś jest coś. A ktoś kto go ma, to po prostu jest gość ;).

Senator na aukcji - tutaj.

2 komentarze:

  1. tak szczerze to odleciałem,aż zacząłem liczyć pln....obłędny jest , a wnętrze, te welury, kanapy - echhhh jeżdziłbym nim najchętniej na co dzień.

    OdpowiedzUsuń