Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 14 listopada 2015

Przesłanie dla Lubego. 21 600PLN

Pytanie, które wypada zadać, brzmi: czy na pewno samochody dla naszych dziewczyn kupujemy wyłącznie z myślą o nich. Bo jeśli tak, to biorąc pod uwagę wrodzony pragmatyzm kobiet, ulice powinny roić się od minivanów. A przecież tak nie jest.

Skoro już dotknęliśmy tego tematu, zauważam od lat pewne niepokojące zjawisko. Wygląda zawsze tak samo. Drobna istota siedzi w czymś o proporcjach i masie małego czołgu i stara się - najczęściej bez składu - zaparkować, wcisnąć się przed kogoś, czy po prostu wysłać SMS do koleżanki. Straszne.
A przecież wszystko mogłoby wyglądać inaczej. Dziewczyny, te uśmiechnięte i cudowne istoty, zasiadałyby za sterami na przykład takich jak ten Saabów, a to sprawiałoby, że nie tylko ich chłopaki wodziłyby dumnym za nimi wzrokiem, ale te inne chłopaki też. A w końcu, co jak co, ale przecież o to najbardziej chodzi. Nie?
Krokodyl na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz