Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 23 listopada 2015

Samochód na zimę. 8 500PLN

Parę lat temu zdziwiłem się czytając opisy niemieckich aukcji na Ebay gdzie samochody reklamowano jako tzw. "Winter Fahrzeug". Kiedy jednak chwilę zastanowiłem się nad typem pojazdu, który w ten sposób oznaczano za Odrą, szybko zrozumiałem o co im tam chodzi.

Jako "zimowe" oznaczano bowiem głównie samochody produkcji szwedzkiej, niezbyt drogie. Rozumiem przez to, że w pierwszej kolejności nacisk kładziono na szybkie nagrzewanie kabiny, a w drugiej na ewentualne zimowe potknięcia, które w aucie tanim łatwiej sobie wybaczamy. Skoro zaś zima coraz wyraźniej skrobie do naszych drzwi to wypada przyjrzeć się autom również pod kątem skuteczności ogrzewania. Wiadomo, że w tej dziedzinie niewiele samochodów ma szanse pobić Ładę, ale jednak spróbujmy wyróżnić te, które na to zasługują. Na pewno w tej grupie powinien znaleźć się Saab.

Krokodyl w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz