Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 16 listopada 2015

Trzy osoby jadą sportowo. 14 500PLN

Murena to odważnie wystylizowane auto, które skrywa tajemnicą tzw. trzeciego fotela. Francuzi doszli do wniosku, że czasami w sportowym aucie lubią pojechać trzy osoby, dlatego w niewielkim samochodzie umieszczono aż trzy fotele i to w jednym rzędzie. Można? Można.

Myliłby się jednak ten, kto uzna, że dzieło Matry jest całkowitym unikatem. Po pierwsze zdarzają się te auta wśród "wyszukanych", na przykład ten tutaj. I prawdę mówiąc, przy takim odniesieniu, skłonny bym był rozważać właśnie tę tańszą możliwość. Po pierwsze jest sporo bliższa oryginału, a po drugie tańsza. Co sprawia, że doprowadzenie jej do stanu fabrycznego może być łatwiejsze niż w przypadku wcześniej prezentowanego egzemplarza. Nie bójmy się też samego modelu. Matra to w końcu matka większości aut modelu Espace a silnik montowany w sportowym aucie to znana i sprawdzona jednostka 2.2. Tyle, że umieszczona za plecami trójki jadących.

Murena w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz