Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 4 listopada 2015

Włoska dominacja. 25 900PLN

Tym wpisem kończę chwilowo włoską dominację na łamach Wyszukanych. Przypomnę, że zaczęło się od Alfy 75, potem był Fiat Coupe, malinowa 164 i teraz, na zakończenie, Giulia. Już w ramach "Przejażdżki" wyjaśniałem powody, dla których te samochody traktowane są tutaj specjalnie, ale nie zaszkodzi przypomnieć.
Włosi to naród emocjonalny, wrażliwy na piękno. Nie oznacza to, że każdy dostawca pizzy jest blisko spokrewniony z Rafaelem czy Buonarrottim, ale przebywanie w otoczeniu pięknej architektury niewątpliwie stanowi korzystne podłoże do rozwoju zmysłu estetycznego.
Giulia to kolejny przykład auta, które nie musi wcale wyglądać tak, jak ona wygląda. Ono tak wygląda, bo tak właśnie chcieli projektanci. Miało emanować emocjami i budzić emocje. To styl, który ożywia w nas wrażliwość. Sprawia, że wyostrzamy zmysły. Przekręcenie kluczyka w stacyjce Alfy Romeo, dopina potem tylko obrazu całości.

Giulia na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz