Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 25 stycznia 2016

Hyundai wkraczał na nową drogę. 12 900PLN

Mam swoją koncepcję dla powodów, z których Coupe był od zawsze całkowicie lekceważonym modelem w ofercie koreańskiej marki. Po pierwsze i najbardziej oczywiste, tanie marki nie oferują sportowych modeli w nadwoziu coupe. Po drugie, z powodu pierwszego ich coupe, S-Coupe.

S-Coupe wyglądał i jeździł jak przekleństwo. Oparty mechanicznie o Pony z początku lat 90. czyli innymi słowy o starego Mitsubishi Lancera, ten samochód nie miał nic co można było odczytać a jego korzyść. Tak beznadziejny i brzydki, że na całe lata zakaził markę pod tym względem. Do tego stopnia, że nowsze Coupe nie miały szans na sensowną sprzedaż i przebywały poza statystykami. W końcu Hyundai zmienił nazwę modelu na Genesis, ceny gwałtownie podskoczyły i... dalej nikt tych aut nie kupował. Tymczasem ja namawiam. Zarówno ten jak i te następne to wart uwagi samochód. Prosty mechanicznie, ładny i rzadki a także niezawodny. Warto go kupić i cieszyć się całkiem jeszcze młodym i oryginalnym autem w sensownej cenie.

Coupe na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz