Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 2 stycznia 2016

Otwórz oczy. 11 900PLN

To nie jest chwilowa fascynacja Hondami. Nie, nie... Akurat dwie trafiły się ciekawe i to wszystko. Bo czyż nie jest intrygująca taka Acura Integra, jak tutaj, albo właśnie taka Prelude z otwieranymi ku górze lampami - urządzeniem już niespotykanym praktycznie w motoryzacji.

Honda to marka, która oczywiście ma na swoim koncie o wiele ciekawsze rozwiązania niż unoszone pod klapkami reflektory. Wszyscy wiemy, że VTEC to dzieło Japończyków, które potem dość masowo trafiło pod maski innych producentów. Może nie dokładnie na zasadzie patentu Hondy, ale założenia mają podobne. Hondy były zawsze samochodami przygotowywanymi przez inżynierów, coś jak BMW czy Saab w Europie. Dlatego każdy, kto docenia technikę samochodową, powinien życzliwym okiem rzucić na tę Prelude.

Prelude w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz