Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 5 stycznia 2016

Ten sam kłopot co z pewnym modelem BMW. 18 900PLN

Są modele samochodów, a nawet całe marki, które ciepią na wizerunkowy problem związany z grupą klientów, która po latach ujeżdża używane auta w tych właśnie wersjach. Takim samochodem na pewno jest BMW e36, ale ten VW zdaje się również ucierpiał.
Co nie wydaje mi się w ogóle sprawiedliwe. Generalnie, poczyniłbym tutaj rozróżnienie. Te auta, które padły ofiarą niewyrafinowanego tuningu i generalnego zbrzydzenia, zupełnie bym ignorował. Z kolei te, którym udało zachować się ładną, oryginalną formę, klasyfikowałbym dalej jako ciekawe, a niektóre nawet wyszukane.
Corrado to ciekawy model VW. Ma styl, ma sylwetkę. Zarzucają mu nieco przyciężki rysunek, taki - właśnie przyciężki - jest jego przód. Wnętrze znów wieje Golfem. Tym niemniej samochód robi wrażenie a z odpowiednim silnikiem potrafi nawet pokazać pazur.

Corrado na aukcji - tutaj.

2 komentarze: