Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 19 stycznia 2016

Wyjątkowo, robię miejsce na 4x4. 11 500PLN

Dobrze wszystkim wiadomo, że staram się szerokim łukiem omijać samochody wyższe od osobowych i takie z napędem na cztery koła. Tak, doceniam ich możliwości jazdy po drogach pozbawionych asfaltowej nawierzchni, ale też wiem, że takich nie ma zbyt wiele.

Wiadomo, w off-roadzie człowiek czuje się mocarny. Może wszędzie wjechać, nawet na wyższy krawężnik. Mało tego, zamiast na spacer po lesie, może się po prostu lasem przejechać. Bez wątpienia, taki pojazd może więcej. I niech sobie może. Co innego jednak użytkowość a co innego zachowywanie terenówki w idealnym stanie. Te dwie sprawy jakoś nie mają stycznych punktów. Co oznacza, że terenówka po paru latach zaczyna przypominać kosz na śmieci. I już na pewno nie uzyskuje statusu "kolekcjonerski". A tu proszę, wyjątek. Ze Szwajcarii.

Explorer w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz