Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 26 lutego 2016

Ile kosztuje Lexus LS? 13 000PLN

Co prawda dzisiaj nikt nie zadał mi takiego pytania, ale pytany byłem na przykład o ceny Mercedesów W124. Problem w tym, że niezwykle trudno jest taką liczbę podać. Podaż aut jest ogromna a rozbieżność ich kondycji chyba jeszcze większa. A to przecież stan samochodu a nie fakt jego obecności sprawiają, że do głosu dochodzą serce i rozsądek.

 Co zresztą ciekawe, samochody tradycyjnie dzieli się na te dające emocje i te rozsądne. A przecież niejeden z nas mocno interesuje się W124 czy Lexusem takim jak ten biały. I czy to oznacza, że w tym zainteresowaniu brak jest jakichkolwiek emocji? No przecież nieprawda. Emocjonować można się wszystkim tym co człowieka nakręca. Od hodowli rybek po zbieranie znaczków. Można nawet kolekcjonować ogrodowe krasnale i odnajdywać w tym mnóstwo emocji. Chociażby, kiedy taki krasnal się stłucze.

Lexus w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz