Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 13 lutego 2016

Rarytas(ik). 19 500PLN

Nie wszystkie wielkie klasyki muszą być koniecznie dużymi samochodami. Taki na przykład Opel GT to zupełnie nieduży pojazd a przy tym tak niski, że właściwie go nie widać. To samo tyczy się tego Suzuki. O ile jednak o Oplu ktoś na pewno słyszał to o tym Suzuki na pewno nie.

W tym kontekście słowo "rarytas" nabiera zupełnie nowego znaczenia. Po pierwsze, ten model jest w Europie niezwykle rzadki. Pochodzi z początku lat 80. i był masowo wykorzystywany w sporcie więc do dzisiaj ocalały naprawdę nieliczne sztuki. Po drugie, wóz jest mikro rozmiarów. Niektórzy nawet sądzą, że jest mniejszy od Malucha. Co ciekawe, dzięki świetnemu wykorzystaniu wnętrza, samochód wygodnie mieści sporego kierowcę z niewiele drobniejszym pasażerem. Tylna kanapa to jednak wyłącznie półka na zakupy z dostępem przez uchylaną tylną szybę. Napęd jak w Porsche: silnik z tyłu, napęd na tył.

Suzuki w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz